Marineschepen.nl
 
   
 

NAVO-eskader laat zich zien in Rotterdam


Door: Jaime Karremann
Bericht geplaatst: 28-03-2025 | Laatst aangepast: 28-03-2025


Drie schepen van het permanente NAVO-eskader SNMG1, onder leiding van commandeur Arjen Warnaar, liggen sinds vanochtend in Rotterdam. Dat betekent niet dat het eskader volledig in de havenstad ligt, een deel bevindt zich in de Oostzee als onderdeel van Baltic Sentry. En dat blijft ook nog even zo.

Tromp en Loma
BNS Louise Marie (F931) en Zr.Ms. Tromp (F803) vlak na aankomst aan de Parkkade in Rotterdam. (Foto: Jaime Karremann/ Marineschepen.nl)

Dit is een artikel voor alleen betalende leden. Lees het hier.

premium.marineschepen.nl

Nog geen lid? Kom aan boord bij Marineschepen.nl! Dat kan al voor €2,99 per maand.

Dan kan je artikelen lezen (zoals dit) die toegankelijk zijn voor wie net een beetje dieper wil duiken. Als lid van de Marineschepen.nl-community krijg je toegang tot de meest actuele en diepgaande verslagen van alles wat zich afspeelt op, onder en rond de wereldzeeën. Van baanbrekende technologieën en operaties op zee, tot insiderverhalen en analyses die nergens anders te vinden zijn. Met Marineschepen.nl kijk je ver voorbij de horizon.

Een betaalmuur is verre van ideaal. Waarom is hier toch voor gekozen? Lees hier meer.








Marineschepen.nl

Contact

Over deze site

Privacy

Adverteren

Premium
Blijf op de hoogte via:

Bluesky

Facebook

LinkedIn

Instagram

Copyright

Alle rechten voorbehouden.

Sinds 13 augustus 2001



Gerelateerde artikelen