Marineschepen.nl
 
   
 

Sail Amsterdam van start


Door: Jaime Karremann
Bericht geplaatst: 20-08-2025 | Laatst aangepast: 20-08-2025


Sail Amsterdam 2025 is vanochtend van start gegaan met het luiden van de scheepsbel aan boord van de clipper Stad Amsterdam en het vertrekken van de vele zeilschepen vanuit IJmuiden richting Amsterdam. Dat betekende niet dat de kades in Amsterdam leeg waren. Joint Support Ship Zr.Ms. Karel Doorman en onderzeeboot Zr.Ms. Zeeleeuw wachtten de aankomende schepen op.

Sail
Zr.Ms. Karel Doorman ligt al sinds dinsdagavond aan de Kop van het Java-eiland. (Foto: Jaime Karremann/ Marineschepen.nl)



Dit is een artikel voor betalende leden. Lees het hier.

Het artikel wordt meerdere keren per dag aangevuld.



Nog geen lid? Kom aan boord bij Marineschepen.nl! Dat kan al voor €2,99 per maand of €35,- per jaar. (Of probeer eerst 14 dagen gratis.)

Dan kan je artikelen lezen (zoals dit) die toegankelijk zijn voor wie net een beetje dieper wil duiken. Als lid van de Marineschepen.nl-community krijg je toegang tot de meest actuele en diepgaande verslagen van alles wat zich afspeelt op, onder en rond de wereldzeeën. Van baanbrekende technologieën en operaties op zee, tot insiderverhalen en analyses die nergens anders te vinden zijn. Met Marineschepen.nl kijk je ver voorbij de horizon.

Een betaalmuur is verre van ideaal. Waarom is hier toch voor gekozen? Lees hier meer.






Marineschepen.nl

Contact

Over deze site

Privacy

Adverteren

Premium
Blijf op de hoogte via:

Bluesky

Facebook

LinkedIn

Instagram

Copyright

Alle rechten voorbehouden.

Sinds 13 augustus 2001



Gerelateerde artikelen