De Verenigde Staten hebben Japan geïnformeerd dat een groot deel van de bestelling Tomahawk kruisvluchtwapens vertraagd zal worden, schrijft het Amerikaanse Bloomberg op basis van bronnen. Dit wordt veroorzaakt door de grote hoeveelheden Tomahawks die momenteel ingezet worden door de Amerikanen in het Midden-Oosten. Ook Nederland heeft Tomahawks besteld. Marineschepen.nl heeft Defensie vragen gesteld.
JS Chokai, een van de Kongoklasse-torpedobootjagers. (Foto: Japanse marine)
Lees nieuws dat je nergens anders leest voor €2,99 per maand of €35,- per jaar. Dit zijn geen kortingstarieven die na een korte periode automatisch verhoogd worden. Opzeggen kan op ieder moment. Eerst proberen? Dat kan ook: begin met een proefabonnement.
Als lid van de Marineschepen.nl-community krijg je toegang tot de meest actuele en diepgaande verslagen van alles wat zich afspeelt op, onder en rond de wereldzeeën. Van baanbrekende technologieën en operaties op zee, tot insiderverhalen en analyses die nergens anders te vinden zijn. Met Marineschepen.nl kijk je ver voorbij de horizon.
Een betaalmuur is verre van ideaal. Waarom is hier toch voor gekozen? Lees hier meer.