Marineschepen.nl
 
 
 

Fregat De Ruyter in Zuid-Chinese Zee met vrije doorvaart als boodschap

Door: Jaime Karremann
Bericht geplaatst: 22-05-2026 | Laatst aangepast: 22-05-2026


Van de vijf maanden durende wereldreis van Zr.Ms. De Ruyter is anderhalve maand achter de rug. Toch is het Luchtverdedigings- en Commandofregat al voorbij twee brandhaarden en nadert het schip het volgende gebied dat onder hoogspanning staat. Tijd om met de commandant van het LCF de balans op te maken.

De Ruyter
Zr.Ms. De Ruyter in verre wateren. (Foto: Defensie).

14 dagen gratis

Dit is een premium-artikel (2424 woorden)

Lees het artikel hier.

Met onder andere:
  • Reis tot nu toe;
  • China en Straat van Hormuz;
  • toegevoegde waarde van deze reis.




Lees nieuws dat je nergens anders leest voor €2,99 per maand of €35,- per jaar. Dit zijn geen kortingstarieven die na een korte periode automatisch verhoogd worden. Opzeggen kan op ieder moment. Eerst proberen? Dat kan ook: begin met een proefabonnement.

meer info




Als lid van de Marineschepen.nl-community krijg je toegang tot de meest actuele en diepgaande verslagen van alles wat zich afspeelt op, onder en rond de wereldzeeën. Van baanbrekende technologieën en operaties op zee, tot insiderverhalen en analyses die nergens anders te vinden zijn. Met Marineschepen.nl kijk je ver voorbij de horizon.

Een betaalmuur is verre van ideaal. Waarom is hier toch voor gekozen? Lees hier meer.




Marineschepen.nl

Contact

Over deze site

Privacy

Adverteren
Blijf op de hoogte via:

Bluesky

Facebook

LinkedIn

Instagram

Copyright

Alle rechten voorbehouden.

Sinds 13 augustus 2001



Menu
Nieuwsoverzicht

Gerelateerde artikelen

Wereldreis Zr.Ms. De Ruyter begonnen

Nederlandse steun aan de Filipijnen