Menu
Nederlandse marineschepen

Gerelateerde artikelen
Nieuwe vliegkampschepen



Marineschepen wereldwijd




Een overzicht van buitenlandse schepen. Als er achter de naam van een land nog een vlag staat, dan is dat de "marine vlag"; de vlag die de marine gebruikt in plaats van de nationale vlag.
Een getal met een plus-teken tussen haakjes betekent dat er nog schepen bij komen.

Albanië
Argentinië
Australië
Bulgarije
Canada
China
Colombia
Denemarken
Duitsland
Frankrijk
Griekenland
Groot Brittannië
India
Indonesië
Iran
Italië
Japan
Maleisië
Marokko
Nieuw-Zeeland
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Portugal
Rusland
Saoedi-Arabië
Singapore
Spanje
Thailand
Turkije
Venezuela
Verenigde Staten
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden



vlag Albanië marine vlag
Damen Stan 4207 Patrouilleboot 4
T43 class Patrouilleboot 1
Project 122bis Patrouilleboot 1
Type 062 Patrouilleboot 2
Seaspectre Mk III Patrouilleboot 3
Patrol Craft, Coastal Patrouilleboot 2
Super Speranza Patrouilleboot 5
44' Archangel Patrouilleboot 5
44' Keith Nelson Patrouilleboot 7
vlag Argentinië marine vlag
TR-1700 Onderzeeboot 2
Type 209 Onderzeeboot 1
Almirante Brown Fregat 4
Espora Korvet 6
Drummond Korvet 3
Murature Patrouilleboot 2
Baradero Patrouilleboot 4
Intrépida Patrouilleboot 2
Type 42 Amfibisch commandoschip 1
Bahía San Blas Amfibisch transportschip 1
Patagonia Bevoorradingsschip 1
Ingeniero Julio Krause Tanker 1
Almirante Irizar IJsbreker 1
Puerto Deseado Oceanografisch onderzoeksvaartuig 1
Puerto Deseado Oceanografisch onderzoeksvaartuig 1
Comodoro Rivadavia Hydrografisch onderzoeksvaartuig 1
Cormoran Hydrografisch onderzoeksvaartuig 1
Libertad Zeilschip 1
vlag Australië
Canberra Helikoptercarrier 1 (+1)
Choules Strategic lift 1
Hobart Torpedobootjager 0 (+3)
Adelaide Fregat 4
Anzac Fregat 8
Armidale Patrouillevaartt. 14
? OPV 0 (+12)
? Patrouilleboten 0 (+21)
Huon Mijnenjager 6
Collins Onderzeeboot 6
? Onderzeeboot 0 (+12?)
Sirius Bevoorrader 1
Success Bevoorrader 1
? JSS/ bevoorrader 0 (+1)
? Landing Ship Heavy 0 (+6)
Tobruk Landing Ship Heavy 1
Leeuwin Hydrografisch Opnemingsvaartt. 2
Paluma Hydrografisch Opnemingsvaartt. 4
vlag Bulgarije marine vlag
Drazki Fregat 3
vlag Canada
Iroquois Torpedobootjager 3
Halifax Fregat 12
Victoria Onderzeeboot 4
JSS JSS 0 (+2/3?)
Protecteur Bevoorrader 2
Kingston Mijnenjager/ kustverdedigingsvaartt. 12
Oriole Zeilschip 1
vlag China marine vlag(alleen de grootste schepen)
Shandong Vliegkampschip 0(+1)
Liaoning (ex-Varyag) Vliegkampschip 1
Type 081 Helikoptercarrier 0 (+3?)
Type 071 Yuzhao Landing Platform Dock (LPD) 3 (+3)
Project 956 Sovremenny Torpedobootjager 2
Project 956EM Sovremenny Torpedobootjager 2
Type 051 Luda Torpedobootjager 13
Type 052 Luhu Torpedobootjager 2
Type 051B Luhai Torpedobootjager 1
Type 052B Luyang Torpedobootjager 2
Type 052C Luyang II Torpedobootjager 2
Type 051D Torpedobootjager 0 (+1)
Type 052D Torpedobootjager 0 (+1)
Type 053H Jianghu I Fregat 11
Type 053H1 Jianghu II Fregat 9
Type 053H2 Jianghu III Fregat 3
Type 053HT-H Jianghu IV Fregat 1
Type 053H1G Jianghu V Fregat 6
Type 053H2G Jiangwei I Fregat 4
Type 053H3 Jiangwei II Fregat 10
Type 054 Jiangkai I Fregat 2
Type 054A Jiangkai II Fregat 18 (+4)
Type 054B Fregat 1
Type 072 Yukan Landing Ship Tank (LST) 7
Type 072II Yuting I Landing Ship Tank (LST) 9
Type 072III Yuting II Landing Ship Tank (LST) 10
Type 903 Qiandaohu Bevoorrader 4 (+2)
Taikang (Fuqing) Bevoorrader 2
Nancang (Fusu) Bevoorrader 1
Qinghaihu Bevoorrader 1
Type 091 (Han) Onderzeeboot 4
Type 092 (Xia) Onderzeeboot 1
Type 093 (Shang) Onderzeeboot 2
Type 094 (Jin) Onderzeeboot 5
Type 095 Onderzeeboot 0 (+5)
Type 035 (Ming) Onderzeeboot 15
Type 039 (Song) Onderzeeboot 13
Type 041 (Yuan) Onderzeeboot 5
vlag Colombia
Almirante Padilla Fregat 4
Donghae/ Narino Korvet 1
Fassmer-80 OPV 2 (+1)
Pijao Onderzeeboot 2
Intrépido Onderzeeboot 2
Cartagena de Indias Bevoorradingsschip 2
Providencia Oceanografisch onderzoeksvaartuig 2
Quindio Hydrografisch onderzoeksvaartuig 1
Gloria Zeilschip 1
vlag Denemarken marine vlag
Iver Huitfeldt Fregat 3
Absalon Flexible support ship 2
Flyvefisken Patrouillevaartt. 14
Knud Rasmussen Patrouillevaartt. 2 (+1)
Thetis Fregat 4
vlag Duitsland marine vlag
Sachsen Fregat 3
Brandenburg Fregat 4
F125/ Baden-Württemberg Fregat 0 (+4)
F122/ Bremen Fregat 3
Braunschweig Korvet 5
Type 212A Onderzeeboot 4 (+2)
Berlin Bevoorrader 2 (+2)
Rhön Bevoorrader 2
Elbe Bevoorrader/ ondersteuningsvaartt. 6
Ensdorf Mijnenveger 5
Frankenthal class Mijnenjager 9
Kulmbach Mijnenveger 5
Oste AGI, verkenningsvaartt. 3
Gorch Fock Zeilschip 1
vlag Frankrijk marine vlag
Charles de Gaulle Vliegkampschip 1
Mistral Helikoptercarrier 3 (+1)
Horizon Torpedobootjager 2
Cassard Torpedobootjager 2
Aquitaine (FREMM) Fregat 0 (+9)
FREDA Fregat 0 (+2?)
Tourville Fregat 2
Georges Leygues Fregat 7
La Fayette Fregat 5
Floréal Korvet 6
D'Estienne d'Orves Korvet 9
Baracuda Onderzeeboot 0 (+6)
Triomphant Onderzeeboot 4
Rubis Onderzeeboot 6
Eridan Mijnenjager 11
L'Audacieuse Patrouilleschip 9
Lapérouse Hydrografisch Opnemingsvaartt. 3
BATRAL (Champlain) Landingsschip 4
Sabre Landingsschip 4
vlag Griekenland
Hydra (MEKO-200HN) Fregat 4
Elli (S-fregat) Fregat 9
Papanikolis (Type 214) Onderzeeboot 3 (+1+2?)
Poseidon (Type 209) Onderzeeboot 3
Okeanos (Type 209) Onderzeeboot 1
Prometheus Bevoorradingsschip 1
Axios (701C) Bevoorradingsschip 2
Zeus Olietanker 4
Kalliroi Watertanker 6
Jason Landing Ship Tank (LST) 5
Kefalonia (Zubr) Hovercraft 4
Pandora (Type 520) Ondersteuning/ LCU 4
Roussen (Super Vita) Fast Attack Craft 7
Laskos Missile boat 4
Kavaloudis Missile boat 5
Votsis Missile boat 3
Armatolos Patrouilleboot 2
Kasos Patrouilleboot 2
Machitis Patrouilleboot 4
Toimi Patrouilleboot 2
Andromeda Patrouilleboot 6
Evropi Mijnenbestrijdingsvaart. 2
Evniki Mijnenbestrijdingsvaart. 2
Arachthos Torpedowerkschip 3
Nautilos Oceanografischonderzoeksschip 4
Thetis Ondersteuningsschip 1
Karavogiannos Ondersteuningsschip 2
vlag Groot Brittannië marine vlag
Queen Elizabeth Vliegkampschip 0 (+2)
Ocean Helicoptercarrier 1
Type 45 Daring Torpedobootjager 6
Type 23 Fregat 13
Type 26 Fregat 0 (+8)
Astute Onderzeeboot 3 (+4)
Vanguard Onderzeeboot 4
Trafalgar Onderzeeboot 4
Albion Landing Platform Dock 2
Bay Landing Platform Dock 3
Wave Bevoorrader 2
Rover Bevoorrader 1
Fort I Bevoorrader 1
Fort II Bevoorrader 1
Sandown Mijnenjager 7
Hunt Mijnenjager 8
Endurance Antarctisch patrouilleschip 1
River Offshore Patrol Vessels 3
Archer Fast Patrol Boats 16
Scott Oceanografisch onderzoeksvaartt. 1
Echo Hydrografisch Opnemingsvaartt. 3
- - -
Uit dienst
Type 42 (batch II) Torpedobootjager 4
Invincible Vliegkampschip 3
vlag India marine vlag
Viraat Vliegkampschip 1
Vikramaditya Vliegkampschip 1
Vikrant Vliegkampschip 0 (+2)
Arihant Onderzeeboot 1 (+3)
Chakra Onderzeeboot 1
? (Scorpene) Onderzeeboot 0 (+6)
Sindhughosh (Kilo) Onderzeeboot 10
Shishumar (Type 209) Onderzeeboot 4
Vela Onderzeeboot 1
Project 75I Onderzeeboot 0 (+6)
Project 15B Torpedobootjager 0 (+4)
Kolkata (Project 15A) Torpedobootjager 0 (+7)
Delhi (Project 15) Torpedobootjager 3
Rajput (Kashin II) Torpedobootjager 5
Shivalik(Project 17) Fregat 1 (+9)
Project 17A Fregat 0 (+7)
Talwar (Krivak III) Fregat 3 (+3)
Brahmaputra (Project 16A) Fregat 3
Godavari (Project 16) Fregat 3
Nilgiri Fregat 2
Kamorta Korvet 0 (+12)
Kora (Type 25A) Korvet 3
Khukri (Type 25) Korvet 4
Veer (Tarantul I) Korvet 12
Abhay (Pauk II) Korvet 4
Jalashwa (Austin) Landing platform dock 1
Shardul Tank landing ship 3
Magar Amfibisch transport schip 2
Kumbhir (Polnocny Class) Landing schip 5
Nicobar Class (Type B-561) Transportschip 2
Sukanya Patrouilleschip 6
Car Nicobar Patrouilleboot 7 (+3)
Bangaram Patrouilleboot 4
Trinkat Patrouilleboot 2
Super Dvora Mk.II Class Patrouilleboot 7
Saryu Patrouilleboot 0 (+4)
? Mijnenjager 0 (+2)
? (Osprey) Mijnenjager 0 (+2)
Pondicherry Mijnenjager 8
Deepak Bevoorrader 0 (+2)
Jyoti Bevoorrader 1
Aditya Bevoorrader 1
Ambika Bevoorrader 1
Poshak Bevoorrader 1
Sandhyak Hydrografisch opnemingsvaartt. 8
Sagardhwani Onderzoeksvaartt. 1
Varuna Zeilschip 2
vlag Indonesië marine vlag
Makassar Amfibisch transportschip 4
Sigma 10514 Fregat 0(+2)
Ahmad Yani Fregat 6
Fatahillah Fregat 3
Ki Hajar Dewantara Fregat 1
Nakhoda Ragam Fregat 3
Sigma/ Diponegoro Korvet 4
Parchim Korvet 15
Cakra Onderzeeboot 2
Improved Chang Bogo Onderzeeboot 0 (+3)
LST 117 Landingsschip 3
Tacoma Landingsschip 6
Frosch I Class (Type 108) Landingsschip 12
T-43 Mijnenveger 1
Pulau Rengat Mijnenjager 2
Kondor II (Type 89.2) Mijnenveger 9
Clurit Patrouilleschip 3
Mandau Patrouilleschip 4
Andau Patrouilleschip 4
Todak Patrouilleschip 4
Boa Patrouilleschip 13
Pandrong Patrouilleschip 2
Kakap Patrouilleschip 4
KCR-60 Patrouilleschip 0 (+3)
Trimaran/ Klewang Patrouilleschip 0 (+4)
PC-43 Patrouilleboot 2
PC-40 Patrouilleboot 11
Sibarau Patrouilleboot 7
Frosch II Class (Type 109) Ondersteuningsvaartuig 2
Telaud/Tisza Ondersteuningsvaartuig 3
Arun Bevoorrader 1
Khobi Tanker 2
Sorong Tanker 1
Sungai Gerong Tanker 1
?? Bevoorrader 0 (+1)
?? Bevoorrader 0 (+1)
Multatuli Commandovaartuig 1
Dewaruci Zeilschip 1
Arung Samudera Zeilschip 1
vlag Iran
Alvand (ex-Saam) Fregat 3
Mowj Fregat 1 (+1)
Bayandor Korvet 2
Hamze Korvet 1
Kilo Onderzeeboot 3
Nahang Onderzeeboot 1
Ghadir Mini onderzeeboot 11
Yugo Mini onderzeeboot 4
Kharg Bevoorradingsschip 1
Bandar Abbas Bevoorradingsschip 2
Houdong/ Fath Fast Patrol Boat 10
Kaman (Combattante II) Fast Patrol Boat 14
Parvin Patrouilleboot 3
Kaivan Patrouilleboot 2
Bavar Patrouilleboot 92
Riazi (Cape) Mijnenveger 2
Shahrokh Mijnenveger 1
292 Mijnenveger 2
Hengam Landingship Tank 2
Iran Hormuz 24 Landingship Tank 3
Iran Hormuz 21 Landingship Tank 3
vlag Italië marine vlag
Cavour Vliegkampschip 1
Giuseppe Garibaldi Vliegkampschip 1
San Giorgio LPD 3
Orizzonte Torpedobootjager 2
Luigi Durand de la Penne Torpedobootjager 2
Bergamini (FREMM) Fregat 5(+5)
Artigliere Fregat 2
Maestrale Fregat 8
Minerva Korvet 8
Todaro Onderzeeboot 2 (+2)
Sauro III Onderzeeboot 2
Sauro IV Onderzeeboot 2
Etna Bevoorrader 3
Lerici Mijnenjager 4
Ponza Mijnenjager 5
Cassiopea Patrouilleschip 4
Esploratore Patrouilleschip 4
Cassiopea 2 Patrouilleschip 2
Comandanti Patrouilleschip 4
Amerigo Vespucci Zeilschip 1
Elettra AGI, verkenningsvaartt. 1
vlag Japan marine vlag
Izumo Helicopter carrier/ vliegkampschip 1
Hyūga Helicopter carrier 2
Akizuki Torpedobootjager 2 (+2)
Atago Torpedobootjager 2
Kongō Torpedobootjager 4
Hatakaze Torpedobootjager 2
Shirane Torpedobootjager 1
Takanami Fregat 5
Murasame Fregat 9
Asagiri Fregat 6
Hatsuyuki Fregat 10
Murasame Fregat 9
Abukuma Fregat 6
Sōryū Onderzeeboot 4 (+5)
Oyashio Onderzeeboot 10
Hayabusa Patrouileboot 6
Ōsumi Landing Platform Dock 3
Mashu Bevoorrader 2
Towada Bevoorrader 3
Towada Bevoorrader 3
Yaeyama Mijnenveger 3
Hirashima Mijnenveger 3
Sugashima Mijnenveger 12
Uwajima Mijnenveger 7
Nijima Mijnenveger ondersteuningsvaartt. 1
Ieshima Mijnenveger ondersteuningsvaartt. 1
Uraga Mijnenveger ondersteuningsvaartt. 2
vlag Marokko marine vlag
Fremm/ Mohammed IV Fregat 0 (+1)
FMMM/ Sigma Fregat 3
Lt-Col Errahmani Fregat 1
Mohammed V Fregat 2
Batral Landingschip 3
OPV 64 OPV 5
Osprey 55 Patrouilleboot 4
Lt de Vaisseau Rabhi Patrouilleboot 6
Commandant El Khattabi Patrouilleboot 4
PR72 Patrouilleboot 2
Bir Anzaran Patrouilleboot 1 (+4)
P32 Patrouilleboot 10
RBP Patrouilleboot 10
Rodman 101 Patrouilleboot 10
Ad'dakhla Transportschip 1
Abou El Barakat Al Barbari Oceanografisch vaartuig 1
vlag Maleisië marine vlag
Lekiu Fregat 2
Kasturi Fregat 2
Laksamana Korvet 4
Kedah Ocean Patrol Vessel 6
Scorpène Onderzeeboot 2 (+4?)
Mahamiru Mijnenjagers 2
vlag Noorwegen
Fridtjof Nansen Fregat 5
Skjold Patrouillevaartt. 6
Ula Onderzeeboot 6
Alta Mijnenveger 4
Oksoy Mijnenbestrijdingsvaartt. 4
Combat Boat 90 Fast Assault Boat 20
vlag Nieuw-Zeeland
ANZAC Fregat 2
Endeavour Bevoorradingsschip 1
Canterbury Amfibisch transportschip 1
Protector Patrouilleschepen 6
vlag Noord-Korea
Najin Fregat 2
Soho Fregat 1
Sariwon Korvet 4
Tral Korvet 1
Ming class (Type-031) Onderzeeboot 20
Whiskey Onderzeeboot 4
Sang-O Onderzeeboot 40
Soju/Osa I Patrouilleboot 8
Huangfeng Patrouilleboot 4
Sohung/Komar Patrouilleboot 6
Komar Patrouilleboot 6
Shershen Torpedoboot 3
Sinnam Torpedoboot
Sin Hung/ Ku Song Torpedoboot 142
P-6 Torpedoboot 12
Ku Song Torpedoboot 60
Chong Jin Torpedoboot 51
Huangfeng Patrouilleboot 4
T Patrouilleboot
Mayang Patrouilleboot
Taechong Patrouilleboot 13
Hainan Patrouilleboot 6
Chodo Patrouilleboot 3
Chong-Ju Patrouilleboot 6
SO-1 Patrouilleboot 19
Shanghai II Patrouilleboot 13
Sinpo Patrouilleboot 18
K-48 Patrouilleboot
Chongjin Patrouilleboot 54
P-6 Patrouilleboot
Chaho Patrouilleboot 59
Shantou Patrouilleboot
Kongbang Hovercraft 140
Yukto Mijnenveger 23
vlag Oekraïne marine vlag
Slava Kruiser 0
Het'man Sahaidachny (Krivak) Fregat 1
Vinnitsya (Grisha) Korvet 1
Lutsk (Grisha V) Korvet 2
Khmelnytskyi (Pauk) Korvet 2
K. Olshansky (Ropucha) Landingsschip 1
Kirovohrad (Polnocny-C) Landingsschip 1
Chernihiv (Natya I) Mijnenveger 2
Melitopol (Sonya) Mijnenveger 2
Henichesk (Yevgenia) Mijnenveger 1
Skadovsk (Zhuk) Patrouillevaartuig 1
Horlivka (Yuniy Partizan) Bevoorrader 1
Bakhmach (Toplivo) Tanker 2
Skvyra Hydrografisch opnemingsvaartuig 1
Simferopol (Moma) Inlichtingenschip 1
Pereyaslav (Muna) Onderzoeksvaartuig 1
Slavutych (Bambuk) Commandoschip 1
vlag Portugal
? Landingplatform Dock 0 (+1)
Vasco da Gama Fregat 3
Bartolomeu Dias Fregat 2
João Coutinho Korvet 4
Tridente Onderzeeboot 2
Baptista de Andrade Korvet 3
Viana do Castelo Patrouilleschepen 0 (+6)
Cacine Patrouilleschip 4
Albatroz Patrouilleschip 2
Argos Patrouilleschip 10
Centauro Patrouilleschip 4
Rio Minho Patrouilleschip 1
Viana do Castelo Patrouilleschip 1
Bérrio Bevoorradingsschip 1
D. Carlos I Oceanografisch onderzoeksvaartt. 2
Andrómeda Oceanografisch onderzoeksvaartt. 2
Sagres Zeilschip 1
Creoula Zeilschip 1
Polar Zeilschip 1
Vega Zeilschip 1
vlag Rusland vlag
Admiral Kuznetsov Vliegkampschip 1
Kirov Kruiser 1 (+1)
Kara Kruiser 1
Slava Kruiser 3
Kashin Torpedobootjager 1
Udaloy I Torpedobootjager 7
Udaloy II Torpedobootjager 1
Sovremennyy Torpedobootjager 5
Delta III Onderzeeboot 3
Delta IV Onderzeeboot 6
Oscar II Onderzeeboot 8
Sierra I Onderzeeboot 1
Sierra II Onderzeeboot 2
Victor III Onderzeeboot 4
Zaporizhzhia (Foxtrot) Onderzeeboot 1
Yasen Onderzeeboot 1 (+11)
Borei/ Dolgorukiy Onderzeeboot 2 (+8)
Akula Onderzeeboot 8
Kilo Onderzeeboot 14?
Improved Kilo Onderzeeboot 0 (+6)
Lada Onderzeeboot 1 (+7)
Admiral Gorshkov Fregat 1 (+20)
Admiral Grigorovich Fregat 1 (+5?)
Burevestnik Fregat 3
Neustrashimyy Fregat 2
Gepard Fregat 2
Grisha Korvet 20
Nanuchka III Korvet 12
Nanuchka IV Korvet 1
Parchim Korvet 7
Buyan Korvet 3 (+9)
Steregushchy Korvet 3 (+17)
Grachonok Patrouilleboten 6 (+4)
Aleksandrit Mijnenveger 0 (+4)
Natya Mijnenveger 13
Sonya Mijnenveger 26
Gorya Mijnenveger 2
Bora Korvet (hovercraft) 2
Ivan Gren Landingsschip 0 (+6)
Alligator Landingschip 4
Ropucha I Landingschip 9
Ropucha II Landingschip 3
Zubr Landingsvaartuig (hover) 2
Boris Chilikin Bevoorrader 5
Kaliningradneft Bevoorrader 1
Dubna Bevoorrader 2
Alyay Light Fleet Oiler 6
Elbrus Ondersteuningsschip 0 (+3)
Yuri Ivanov Inlichtingenschip 0 (+2)
Igor Belousov Submarine rescue ship 0 (+1)
vlag Saoedi-Arabië marine vlag
Al Riyadh Fregat 3
Al Madinah Fregat 4
Baraida Bevoorrader 2
Badr Korvet 4
Al Sadiq Patrouilleboot 9
Al Jawf Mijnenvegers 3
vlag Singapore
Formidable Fregat 6
Victory Korvet 6
Fearless Patrouillevaartt. 12
Challenger Onderzeeboot 4
Archer Onderzeeboot 2
Endurance Landing Platform Dock 4
Bedok Mijnenjager 4
Protector Onbemand vaartt. 2
vlag Spanje
Principe de Asturias Vliegkampschip 1
Juan Carlos I Vliegkampschip 1
Álvaro de Bazán (F-100) Fregat 5
Santa Maria (F-80) Fregat 6
BAM Meteoro Patrouilleschip 4 (+2)
Descubierta (P-75) Patrouilleschip 4
Serviola (P-70) Patrouilleschip 4
Chilreu (P-60) Patrouilleschip 4
Toralla (P-80) Patrouilleschip 2
Anaga (P-20) Patrouilleschip 4
Aresa (P-110) Patrouilleschip 2
Cabo Fradera (P-201) Patrouilleschip 1
S-80 Onderzeeboot 0 (+6)
Galerna (S-70) Onderzeeboot 4
Descubierta Modified (M-10) MBV commandovaartt. 1
Segura (M-30) Mijnenjager 6
Galicia LPD 2
Hernán Cortés (L-40) Landingschip 1
Marqués de la Ensenada Bevoorrader 1
Patiño Bevoorrader 1
Cantabria Bevoorrader 1
Juan Sebastián Elcano Zeilschip 1
Contramaestre Casado Transportschip 1
Martín Posadillo Transportschip 1
El Camino Español Transportschip 1
vlag Thailand marine vlag
Chakri Naruebet Vliegkampschip 1
Phutthayotfa Chulalok Fregat 2
Chao Phraya Fregat 4
Naresuan Fregat 2
Tapi Fregat 2
Makut Rajakumarn Fregat 1
Pin Klao Fregat 1
Kamronsin Korvet 3
Ratanakosin Korvet 2
Pattani OPV 2
Similan Bevoorrader 1
vlag Turkije
? Helikoptercarrier (LHD) 0 (+1)
? Bevoorrader 0 (+2)
TF-2000 (MILGEM) Fregat 0 (+4+4?)
TF-100 (MILGEM) Fregat 0 (+4)
Gabya (ex-OH Perry) Fregat 8
Barbaros Fregat 4
Yavuz Fregat 4
Ada (MILGEM) Korvet 2 (+6)
Burak Korvet 6
Type 214 Onderzeeboot 6
Atilay Onderzeeboot 5
Preveze Onderzeeboot 4
Gür Onderzeeboot 4
Kilic Missile boat 9
Yildiz Missile boat 2
Rüzgar Missile boat 4
Dogan Missile boat 4
Kartal Missile boat 4
AB-25 Patrouilleboot 6
PHM71 Patrouilleboot 4
Kaylon Patrouilleboot 2
Turgut Patrouilleboot 1
Tuzla Patrouilleboot 15
Aydin Mijnenbestrijdingsvaart. 6
Engin Mijnenbestrijdingsvaart. 5
Felenk Mijnenbestrijdingsvaart. 2
Seydi Mijnenbestrijdingsvaart. 4
Foca Mijnenbestrijdingsvaart. 4
Karamürsei Mijnenbestrijdingsvaart. 5
Trabzon Mijnenbestrijdingsvaart. 1
S class Mijnenbestrijdingsvaart. 5
Ozman Gazi Landing Ship Tank (LST) 1
Saruca Bey Landing Ship Tank (LST) 2
Ertugrul Landing Ship Tank (LST) 1
EDIC Landing Ship Tank (LST) 17
Yeni Landing Ship Tank (LST) 8
? Onderzeebootreddingschip 0 (+1)
vlag Venezuela
Mariscal Sucre Fregat 6
Povzee Patrouilleschip/ korvet 4
Capana Landing Ship Tank (LST) 4
Ciudad Bolívar Bevoorrader 1
Punta Brava Oceanografisch vaartt. 1
Simón Bolívar Zeilschip 1
vlag Verenigde Staten
Gerald R. Ford Vliegkampschip 0 (+10)
Nimitz Vliegkampschip 10
America Landing Helicopter Assault 1 (+10)
Wasp Landing Helicopter Dock 8
Ticonderoga Kruiser 22
Zumwalt Torpedobootjager 0 (+3)
Arleigh Burke Torpedobootjager 62 (+13)
OH Perry Fregat 17
Freedom Patrouilleschip 2 (+10)
Independence Patrouilleschip 1 (+1)
Cyclone Patrouillevaartt. 10
Los Angeles Onderzeeboot 45
Ohio Onderzeeboot 18
Columbia Onderzeeboot 0 (+12)
Seawolf Onderzeeboot 3
Virginia Onderzeeboot 9(+24)
Whidbey Island Landing Platform Dock 8
Harper's Ferry Landing Platform Dock 4
San Antonio Landing Platform Dock 9 (+3?)
Blue Ridge Commandoschip 2
Bob Hope Transportschip 7
Lewis and Clark Transportschip 12
Henry J. Kaiser Bevoorrader 16
Supply Bevoorrader 4
Avenger Mijnenjager 14
Mercy Hospitaalschip 2
vlag Zuid-Afrika marine vlag
Valour Fregat 4
Warrior Patrouilleschip 2
Type 209/T.1400 Heroine Onderzeeboot 3
4 City Mijnenveger 4
River Mijnenjager 4
Drakensberg Bevoorrader 1
vlag Zuid-Korea marine vlag
Dokdo Landing Platform Helicopter (LPH) 1
Sejongdaewang Torpedobootjager 3 (+3?)
Chungmugong Yi Sunshin Torpedobootjager 6
Gwanggaeto the Great Torpedobootjager 3
Ulsan Fregat 9
Ulsan-II Fregat 0 (+24)
Pohang Korvet 22
Sohn Wonyil Onderzeeboot 3 (+6)
Chang Bogo Onderzeeboot 9
Dolgorae Onderzeeboot 2
Cheonji Bevoorrader 3
Yoon Youngha Patrouilleboot 7 (+17)
Chamsuri Patrouilleboot 70
Gojunbong Landing Ship Tank (LST) 4
Solgae 621 Landing Craft Air Cushion (LCAC) 3
Solgae 631 Landing Craft Air Cushion (LCAC) 2
Mulgae Landing Craft Utility 10
Wonsan Mijnenlegger 1 (+2)
Yangyang Mijnenveger 3
Ganggyeong Mijnenjager 6
Sinsegi Onderzoeksvaartt. 1
vlag Zweden marine vlag
A26/ NGU Onderzeeboot 0 (+5?)
Gotland Onderzeeboot 3
Södermanland Onderzeeboot 2
Goteborg Korvet 2
Stockholm Korvet 2
Visby Korvet 5
Carlskrona Ocean Patrol Vessel 1
Tapper Patrouilleboot 12
Combat Boat 90 Fast Assault Boat 200
Orion AGI, verkenningsvaartt. 1





Marineschepen.nl
Contact
Over deze site
Adverteren
Blijf op de hoogte via:
Twitter
Facebook
Flickr
Copyright
Alle rechten voorbehouden.

Sinds 13 augustus 2001